OM


Oaza Modlitwy w Krośnie (2013)

W sobotę 9 marca 2013 r. w Krośnie odbyła się Oaza Modlitwy. Razem ze wspólnotami ze Stalowej Woli. i Sędziszowa pochylaliśmy się nad tajemnicą Kościoła powszechnego. Oczywiście nasze spotkanie nie mogło toczyć się zgodnie z planem, ponieważ Duch Święty zaplanował to dla nas inaczej.


Zobacz całą informację »

Adwentowy OM w Wałczu (2011)

Co to był za dzień... Duch Święty działał na wszelkie możliwe sposoby, wtedy delikatne i niezauważalne, dodawał siły, których pokłady dostrzegamy dziś.


Zobacz całą informację »

Adwentowy OM w Sędziszowie Małopolskim (2011)

Uświadomiliśmy sobie, że od tej pory zaczyna się prawdziwa przygoda, tzw. jazda bez trzymanki, że ta decyzja, którą podejmujemy ma w nas trwać, a my mamy w niej wzrastać, ufając bezgranicznie Temu, który dał nam tę łaskę bycia we wspólnocie i powołuje nas do życia, według świętego planu jaki dla nas przygotował.


Zobacz całą informację »

Oaza Modlitwy i Rozesłanie na oazy letnie (2010)

W tym roku rozesłanie na oazy letnie dla "południa" naszej prowincjalnej wspólnoty oazowej odbyło sie w Krakowie Olszanicy w dniach 12-13 czerwca 2010. Na to spotkanie zjechali się oazowicze z Sędziszowa, Stalowej Woli, Bytomia i Krakowa. Przyjechali moderatorzy i animatorzy oaz wakacyjnych, co by zaczerpnąć przed nadchodzącym czasem rekolekcji i dowiedzieć się o co w Ruchu chodzi...


Zobacz całą informację »

Oaza Modlitwy i Spotkanie Centralnej Diakonii Modlitwy w Wołczynie

W połowie marca w Wołczynie miało miejsce spotkanie żywego Kościoła, który się gromadzi, by wspólnie uwielbiać Boga. Przyjechaliśmy tam z różnych stron Polski, aby stanąć na nowo przed Bogiem, zachwycić się i zaczerpnąć.


Zobacz całą informację »

Oaza Modlitwy i Rozesłanie na oazy letnie (2009)

Oaza Modlitwy i Rozesłanie na oazy letnie 2009 miały miejsce w Krakowie Olszanicy w dniach 12-13 czerwca 2009.


Zobacz całą informację »

OM – Finał II etapu nowenny w Wołczynie

Oaza Modlitwy była podsumowaniem drugiego etapu nowenny miesięcy, w której przygotowujemy się do pielgrzymki w 30 rocznicę modlitwy Jana Pawła II o Ducha Świętego dla naszej ziemi na Placu Zwycięstwa (dziś Piłsudskiego) w Warszawie. Tematem OM-u były słowa papieża Polaka (motto przewodnie tego etapu nowenny): Otwórzcie drzwi Chrystusowi!


Zobacz całą informację »

Adwentowa Oaza Modlitwy wspólnoty krakowskiej

Wspólnota krakowska przeżywała Oazę Modlitwy u sióstr Klarysek Kapucynek na Piaskach Nowych w Krakowie 7 grudnia 2008 roku.


Zobacz całą informację »

Dzień Wspólnoty i Oaza Modlitwy w Sędziszowie Małopolskim

W sobotę 6 grudnia w Sędziszowie Małopolskim, Wspólnoty Oazowe z południowo-wschodniej części naszej Prowincji, spotkały się na Dniu Wspólnoty i Oazie Modlitwy. W tym czasie oczekiwania na przyjście Pana, poprzez wspólną modlitwę, konferencję, namiot spotkania oraz spotkania w grupach zatrzymaliśmy się nad Słowami Jezusa: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie”, a poprzez Akt oddania Ruchu Niepokalanej powierzyliśmy na nowo Jej opiece nasze Wspólnoty jak i cały Ruch Światło-Życie.


Zobacz całą informację »

Modlitwa o wylanie Ducha w Wołczynie

Małżeństwa Domowego Kościoła z Wołczyna podjęły zadania nowenny i przeżywają Seminarium Odnowy Wiary według książki kard. L. Suenensa „Chrześcijanin u progu nowego wieku”. W sobotę 8 listopada br. w piątym tygodniu Seminarium uczestnicy próbowali przeżyć prawdę słów papieża na sobie wołając o nowe wylanie Ducha Świętego.


Zobacz całą informację »