ONŻ II (2009)

W tym roku byłam na rekolekcjach Oazy Nowego Życia II stopnia, które odbywały się w Bogdanówce. Muszę stwierdzić, ze bardzo chciałam na nie pojechać, ponieważ pragnęłam pogłębić mój kontakt z Bogiem. Te rekolekcje pokazały mi, że Bóg często zniża się do naszego poziomu, tylko szkopuł w tym, aby umieć to zauważyć.

Bardzo dużo dały mi konferencje br. Sebastiana (moderatora rekolekcji) oraz spotkania w grupach. To właśnie tam można było podzielić się swoimi przemyśleniami z „Namiotu spotkania”.

W ciągu tych rekolekcji zauważyłam, że tkwię w różnych zniewoleniach, z których nawet nie zdawałam sobie sprawy, a które bardzo wpływają na moje życie. Wyjść z nich pomogło mi nabożeństwo „EXODUS”, czyli „wyjście”. My podobnie jak Izraelici zostaliśmy uwolnieni z niewoli grzechu.

Bogdanówka

Punktem kulminacyjnym rekolekcji było przyjęcie 10 kroków formacyjnych. Bardzo ważna dla mnie była tez modlitwa wstawiennicza, gdy cała grupa modliła się za jedną osobę, poczułam ogromną moc i siłę wspólnoty. Gdy nadszedł dzień wyjazdu zauważyłam, że jestem naprawdę związana z ludźmi, z którymi spędziłam ponad 2 tygodnie. Było mi żal opuszczać ich i przepiękną Bogdanówkę. Mam nadzieję, że będzie mi dane przeżyć jeszcze kiedyś tak owocne rekolekcje.

Magdalena Zajchowska
Wspólnota z Krosna